Насіння Сої Aріса

Сорт насіння сої «Аріса» від компанії Biligrain — новинка на ринку. Виробник вирощує посівний матеріал із застосуванням інноваційних технологій точного землеробства. Завдяки цьому насіння характеризується максимальною вирівняністю за масою і енергією проростання. Якісний посівний матеріал — запорука стабільної і високої врожайності. Соя «Аріса» — кращий сорт для вирощування в промислових масштабах. Потенціал врожайності — 4,5—5 т/га.

Особливості

Соя «Аріса» — лідер за врожайністю у своїй групі стиглості. Рік реєстрації сорту — 2016.

Переваги сорту «Аріса»:

  • хороша адаптація до різноманітних ґрунтово-кліматичних умов вирощування. Вегетаційний період складає 115–125 днів (в залежності від зони та умов вирощування);
  • стійкість до впливу інфекцій (склеротинії або так званої білої гнилі та інших);
  • висока енергія стартового росту. Це забезпечується особливою технологією вирощування посівного матеріалу, яку практикує компанія Biligrain. Кожна насінина отримує необхідну кількість елементів живлення, що дуже важливо, особливо в критичні фази вегетації, під час яких відбувається активний ріст та розвиток культури. З посівного матеріалу вдається виростити рослини з міцним коренем і стеблом, висота якого сягає 70–90 см;
  • стійкість до вилягання, засухи, осипання, розтріскування соєвих бобів;
  • середній період дозрівання;
  • високі товарні якості врожаю. Вміст білка в соєвих бобах — 41–42%.

Кожна насінина у придбаній партії дасть запланований аграрієм результат, оскільки виробництво посівного матеріалу передбачає застосування новітніх технологій.

Переваги співпраці з Biligrain

Компанія реалізує насіння сої «Аріса» в Україні, яке характеризується активною силою стартового росту і дає можливість отримати здорові рослини, що є запорукою високої врожайності.

Співпрацюючи з Biligrain, аграрії отримують:

  1. Якісний посівний матеріал без пошкоджень, який зберігається в відповідних умовах.
  2. Вигідні ціни на насіння сої «Аріса». Вартість посівного матеріалу не включає надбавок посередників.
  3. Агрономічний супровід та економічне обґрунтування. Спеціаліст компанії проконсультує аграрія з усіх важливих питань: допоможе підібрати кращий сорт для вирощування в умовах конкретного регіону, визначитись зі способом посіву та дасть рекомендації по догляду за рослинами.

З усіх питань стосовно придбання насіння звертайтеся до менеджерів компанії в телефонному режимі чи створюйте заявку, заповнивши online-форму.