Атлон (Пшениця Озима)

Пшениця «Атлон» є продуктом європейських оригінаторів, але добре пристосувалася до умов України. Сорт рекомендований до вирощування в лісостепових та степових регіонах, а також у поліссі. В України зареєстрований в 2018 році.

Основні характеристики

Озима пшениця Атлон є різновидом лютесценсів, належить до м’яких, середньоранніх сортів зернового напрямку використання. Вирощується за інтенсивною технологією. Рослині притаманна висока продуктивність у всіх кліматичних зонах України. Має добру стійкість до стресових умов і хвороб, зокрема до:

  • вилягання, осипання, фузаріозу колосся — по 9 балів;
  • борошнистої роси — 8,6 балів;
  • бурої іржі — 8,6 балів.

Сорту притаманні добрі зимостійкість і посухостійкість, а також гарна озерненість. Висота рослини дорівнює 75–80 см. Тип колосу — циліндричний, середньо цілий, його довжина складає приблизно 8–9 см. Озима пшениця «Атлон» має високу продовольчу цінність. Маса 1000 зернин складає 39,4–44,9 г, вміст білка — 13,4–13,6%, а клейковини — 27,9%. Гастрономічні характеристики такі: сила борошна — 270 а. о.; об’єм хлібу — 1000–1030 мл. Норма висіву складає 3,5–4,2 млн/га. Терміни посівної залежать від кліматичної зони. Зазвичай вони оптимальні або трохи пізніші. Вегетаційний період триває в діапазоні 260–273 діб. Очікувана врожайність складає 57,8–65,8 ц/га.

Якщо ви зацікавлені у вирощуванні озимої пшениці «Атлон», маєте змогу купити її у нас. Забезпечимо доставку в будь-який регіон України. Ми пропонуємо посадковий матеріал і ціни, що не перевищують середньоринкові. Співпрацюємо з кращими світовими виробниками насіння. У разі необхідності надамо консультації.