Насіння Сої Кардифф

Соя «Кардифф» — це сорт середньоранньої бобової культури, яка відрізняється високою врожайністю та винятковою якістю отриманого зерна. Добре пристосовується до різних кліматичних та ґрунтових умов, а також характеризується гарною стійкістю до ураження будь-якими хворобами та шкідниками. Насіння сої «Кардифф» має хорошу пластичність і дає стабільний урожай.

Потенціал врожайності сої сорту «Кардифф» — близько 45–50 ц/га. Вегетаційний період становить 115–120 днів. Висота рослини сягає 90 см, нижній біб формується на відстані 12–15 см від землі. Отримане зерно досить велике за розміром та дуже гарної якості. Воно містить багато білка (до 42%), та олії (приблизно 21%). Вага тисячі насінин становить 170–180 г.

Переваги сорту

Соя «Кардифф» має досить високі показники врожайності, відрізняється наступними властивостями:

  • гарною пластичністю та стабільністю врожаю;
  • швидкими темпами початкового розвитку;
  • високою стійкістю до ламкості стебел та вилягання посівів
  • здатністю пристосовуватися до різних типів ґрунтів та кліматичних умов;
  • високою стресостійкістю;
  • високою стійкістю до хвороб та ураження шкідниками.

Боби не осипаються під час дозрівання та не розтріскуються.

Переваги співпраці з компанією Biligrain

Компанія Biligrain пропонує вам якісне, здорове насіння сої та інших культур. Маємо власне агровиробництво, сучасний насіннєвий комплекс, багаторічний досвід у вирощуванні та продажі різного виду насіння. Ви можете бути впевненими, що отримаєте продукт із доброю схожістю та високою врожайністю.

Щоб дізнатися ціну насіння сої «Кардифф», потрібно зв’язатися з нашими менеджерами. Вони нададуть вам усю необхідну інформацію про даний сорт, технологію вирощування та збору врожаю, способи доставки вашого замовлення в різні куточки України.