Еміль (Пшениця Озима)

Озима пшениця «Еміль» відноситься до м’яких сортів, була виведена в Німеччині та зареєстрована в Україні у 2017 році. Належить до категорії середньостиглих, має високу врожайність. Не боїться посухи, тому допускається вирощування по всій території України.

Сорт озимої пшениці «Еміль» належить до класу В (хлібопекарське зерно). Має дуже добру зимостійкість. Рослина виростає до висоти 80 см, довжина колосу — 8–9 см. Оптимальні строки висіву — з 20.09 по 05.10 (залежно від зони вирощування). У зерні міститься багато корисних речовин, вітамінів, мікро- та макроелементів. Вміст клейковини — 23–25%, вихід борошна — 69–70%. Норма висіву — 3,5–4,5 млн/га (залежно від строків посіву).

Особливості сорту:

  • має високу стійкість до хвороб;
  • високу стійкість до вилягання;
  • високу стійкість до осипання;
  • має високу зимостійкість.

Вегетаційний період складає близько 270 днів.

Де купити озиму пшеницю «Еміль»

Якщо ви хочете придбати оригінальне, добре оброблене насіння з високою схожістю, то звертайтеся до нас. Ми займаємося виробництвом насіння в Україні, у нас є для цього всі необхідні потужності. Наша продукція має сертифікати якості та гарантію.

Ми не перший рік вирощуємо пшеницю та знаємо про неї все. Якщо у вас є питання, то ви можете звертатися до нас. Ми проконсультуємо, допоможемо підібрати сорти для вашого поля, порекомендуємо, як правильно за ними доглядати, які добрива вносити тощо. Пропонуємо нашим клієнтам вигідні умови співпраці — звертайтеся!