КВС Шірокко (Пшениця Яра)

Пшениця «КВС Шірокко» – ярого типу розвитку, рекомендована для вирощування в зоні українського Лісостепу, Полісся, Степу. Рослина сорту має коротке стебло не більше 90–95 см. Відноситься до середньоранньої групи стиглості. Дає солом’яно-жовтий або білий колос циліндричної форми. Колос має середні довжину й щільність, добре помітні ості й помірний восковий наліт на стеблі й листях.

Зерно сорту пшениці «КВС Шірокко» за оптимальних умов вирощування містить 14,1% протеїну та 29–30,4% сирої клейковини.

Глибина висіву насіння в ґрунт – близько 4-5 см. Сорт створений компанією KWS (Німеччина) методом міжсортової гібридизації. Маса 1000 насінин у межах 40-42 г, що вище за середні показники для ярої пшениці. Рослини сорту рано вступають в період колосіння і рано дозрівають. Зернова продуктивність колосу невисока, але великий урожай зерна досягається за рахунок інтенсивного продуктивного кущення.

Компанія Biligrain – виробник, який пропонує тільки найкращі, найякісніші сорти пшениці. Уся наша насіннєва продукція вільна від вмісту ГМО та сертифікована.

Головні переваги

Сорт «КВС Шірокко» набув широкої популярності у різних регіонах України завдяки наступним особливостям:

  • потенціал врожайності сягає 9,5 т/га. Це показник, значно вищий від середнього;
  • хлібопекарський клас Е, що відповідає в Україні вимогам до «сильної» пшениці;
  • високий вихід борошна (не менше 70%). Об’ємний вихід хліба зі 100 грамів борошна становить 1110–1175 см3. Борошно пшениці сорту «КВС Шірокко» може використовуватися завдяки підвищеному вмісту білка як поліпшувач низькоякісного борошна;
  • висока стійкість до більшості фітозахворювань, таких як бура іржа, септоріоз, фузаріоз. висока толерантність до посухи, осипання. Стійкість до вилягання становить 7–9 балів.

Норма висіву залежить від зони вирощування та термінів посіву (ранній, пізній, дуже пізній). Варто враховувати, що стійкість сорту до жовтої іржі низька й складає всього 3 бали.

Ціна на пшеницю «КВС Шірокко» залежить від об’ємів замовлення. Компанія Biligrain гарантує прийнятну вартість та відмінну насіннєву якість продукції.