Леннокс (пшениця дворучка)

Пшениця дворучка «Леннокс» – альтернативний сорт середньостиглої вегетації, призначений для осінньо-весняного посіву. Підходить для вирощування у регіонах, де буває багато опадів та висока вологість. Найкращі для посіву – зони Полісся та лісостепу. Дає зерно високої якості. Відноситься до середньоранніх, сильних. За походженням – лютесценс.

Дворучка пшениця «Леннокс» – продукт від «Штрубе», компанії з Німеччини. Цей виробник займається селекцією й розведенням першокласного насіння з високими показниками продуктивності з 1877 року. Компанія вже створила велику кількість сортів для різних кліматів. Спеціалісти селекціонують характеристики, аби зробити насінини стійкими до хвороб і стресових умов.

Головні переваги

Висота сорту – середня. Вона дає високі показники виходу хліба, а з борошна виходить дуже якісна й смачна випічка. Колос з’являється рано, в одному може бути близько 31 зернини. Насіння пшениці «Леннокс» відрізняється:

  • високим показником врожайності. Потенціал – 8–9,5 т;
  • середньою зимостійкістю;
  • раннім колосінням;
  • стійкістю до вилягання, посухи, падіння;
  • середньою витривалістю до фузаріозу, іржі, борошнистої роси.

Показник седиментації – 9 балів. На 1 м2 поля виходить близько 570 колосків. Купити пшеницю варто й для весняного підсіву після сильних морозів. Якщо застосовується інтенсивна технологія вирощування, обирають фунгіциди EC 30/32 або EC 47/51. Ціна залежить від об’ємів замовлення.