Маттус (пшениця дворучка)

Пшениця дворучка «Маттус» – середньостиглий сорт із високими показниками врожайності. Підходить для вирощування озимих або більш ранніх, ярих сходів. Головна мета посіву культури – отримання високоякісного зерна. Колосіння починається рано, вегетаційний період триває 250–270 днів. Висота рослини середня, вихід урожаю з насінин – 85–100 ц/га.

Посівний період для пшениці починається восени, з початку вересня до 15 жовтня, або навесні відразу після морозів до середини квітня. Вихід колосу – ранній, найбільша урожайність виходить після пізнього осіннього або весняного висівання. Виробник сорту – компанія «Штрубе» з Німеччини, яка займається розробкою й селекцією рослин вже понад сто років.

Головні переваги

Купити пшеницю дворучку «Маттус» рекомендовано для висіву в умовах зон степу та лісостепу України. До основних плюсів сорту варто віднести:

  • стійкість до вилягання, падіння, осипання, посухи – 8 балів. Це досить високий показник;
  • зимостійкість – 6 б. (середня);
  • витривалість до хвороб: іржа – 7–8, борошниста роса – 7, септоріоз – 7;
  • вихід борошна – 6 б., хліба – 5.

За походженням «Маттус» – лютесценс. Підходить для вирощування у ґрунтах, де раніше засаджувались пізньостиглі попередники. Для швидшого розвитку в рамках технології інтенсивного вирощування використовують фунгіциди. Дворучка може висіюватись під час весняного підсіву після сильних морозів.

Купити пшеницю «Маттус» за гарною ціною пропонує компанія Biligrain. Ми продаємо лише якісне зерно для отримання гарних сходів і борошна з найкращими характеристиками.