Ронін (Пшениця Озима)

Озима пшениця «КВС Ронін» належить до середньостиглого м’якого сорту. Вона була виведена в Німеччині, зареєстрована в Україні у 2017 році. Цей сорт має дуже високу врожайність, підходить для вирощування по всій території країни, у тому числі в південних регіонах.

Пшениця «КВС Ронін» стійка до посухи. Доросла рослина має висоту 99 см, довжина колосу — близько 8 см. У неї дуже висока продуктивність, що дозволяє збирати гарні врожаї. Ця селекція належить до класу А, має високі показники якості, використовується для виробництва хлібобулочних виробів. В одному колосі — дуже багато зерна, при цьому воно не обсипається, навіть якщо переспіло.

Особливості сорту

Посів озимої пшениці «КВС Ронін» проводиться з середини до кінця вересня. Вегетаційний період складає 270 днів. Збір урожаю проводять у липні. «КВС Ронін» — це високоврожайна середньостигла культура із сильними показниками якості:

  • має високу стійкість до хвороб, високу зимостійкість;
  • високу масу — 1000-53 г;
  • середню стійкість до вилягання, висота рослини — 99 см;
  • потенціал врожайності — 9–10 т/га;
  • районований по всіх зонах вирощування.

Де купити

Якщо вам потрібна якісна озима пшениця «КВС Ронін» або інший посівний матеріал гарної селекції, то звертайтеся до нашої компанії. Ми займаємося виробництвом насіння та пропонуємо нашим клієнтам вигідні умови співпраці.

Вся продукція, представлена на сайті, має сертифікати якості та офіційну гарантію. При необхідності ми детально проконсультуємо вас, допоможемо підібрати гарні сорти, розкажемо, як за ними доглядати, як вносити добрива та ін. Також ми можемо провести всі необхідні розрахунки, щоб ви розуміли, скільки пшениці «КВС Ронін» потрібно закупити для вашого господарства.