Пшениця Озима

Пшениця «Атлон» є продуктом європейських оригінаторів, але добре пристосувалася до умов України. Сорт рекомендований до вирощування в лісостепових та степових регіонах, а також у поліссі. В України зареєстрований в 2018 році.

Цiна: вiд11700грн/т
Є в наявностi

Пшениця «Астарта» належить до вітчизняних сортів. Оригінатором продукту є інститут фізіології рослини й генетики НАН України. «Астрата» є м’якою озимою пшеницею, що належить до лютесценсів. До реєстру сортів України вона була внесена у 2014 році.

Цiна: вiд10500грн/т
Є в наявностi

Середньопізня пшениця сорту «РЖТ Реформ» належить до озимої групи, створений французькою компанією RAGT. Сорт має великий попит у аграріїв Західної та Центральної Європи, де зафіксована його найвища врожайність.

Цiна: вiд12200грн/т
Є в наявностi

Озима пшениця сорту «Ребелл» створена французькою компанією RAGT методом міжсортової гібридизації. В Україні в Державний реєстр сорт був занесений у 2017 році і культивується донині. Рекомендовані регіони для вирощування сорту:

Степ;
Лісостеп;
Полісся.

Озима пшениця «Ребелл» ...

Цiна: вiд11700грн/т
Є в наявностi

«Фелікс» (різновид Lutescens) — ультраранній сорт, у якого налив та дозрівання зерна відбуваються в короткі терміни, дозволяючи максимально ефективно використовувати весняну вологу до настання посушливих умов.

Зимостійкість хороша. Висота рослин — 62-65 см. ...

Цiна: вiд11000грн/т
Є в наявностi

«Катаріна» (різновид Lutescens) — ранньостиглий напівкарликовий сорт з перевагою основної продукції над побічною. Має швидкі темпи росту при проростанні та при весняному відновленні вегетації, забезпечує відмінні результати в посушливих умовах.

Висота рослин — ...

Цiна: вiд11000грн/т
Є в наявностi

Яра пшениця

Пшениця «КВС Шірокко» – ярого типу розвитку, рекомендована для вирощування в зоні українського Лісостепу, Полісся, Степу. Рослина сорту має коротке стебло не більше 90–95 см. Відноситься до середньоранньої групи стиглості. Дає солом’яно-жовтий або білий колос циліндричної форми. Колос має середні довжину й щільність, добре помітні ості й помірний восковий наліт на стеблі й листях.

Цiна: вiд11700грн/т
Є в наявностi

Якісне насіння – запорука високого врожаю будь-якої культури, і пшениці в особливості.

Вона є одною з ключових зернових культур, продуктами переробки зерна якої харчується населення планети. А тому утримує статус стратегічно важливої харчової культури як у світі, так і в Україні. Експорт зерна приносить вагомі прибутки українському фермеру, а тому, плануючи посів пшениці, аграрії закономірно розраховують на високий урожай і, відповідно, високу його якість.

пшениця

Наша компанія – одна з небагатьох в Україні, що має власні потужності для розмноження насіння пшениці, всебічного контролю його посівних якостей та генетичної (сортової) чистоти. Ми проводимо також фундаментальні наукові дослідження з генетики і селекції, спрямовані на створення власних сортів. Тому у нас можна придбати якісне насіння пшениці, вироблене відповідно до вимог ДСТУ та придатне для розповсюдження на українських полях.

Насіння, яке пропонуємо ми, – це якісний, біологічно безпечний продукт, оскільки:

 • у процесі виробництва насіння використовується новітня імпортна техніка: очисні та сортувальні машини, металодетектори, оптичні сепаратори, магнітоутримувачі;
 • ми здійснюємо ретельний контроль за комплексом мікробіологічних характеристик насіннєвої пшениці, виконуємо її дезінфекцію;
 • підготовка насіння до відвантаження клієнту контролюється на всіх етапах його виробництва за допомогою комп’ютеризованої системи відстежування.

Впроваджена нами система заходів вирощування і підготовки насіння дала можливість отримати такі міжнародні сертифікати: ISO:9001, IFS, кошерності (Kosher), органічний (Organic). Наша компанія пропонує для продажу зразки пшениці світової селекції знаних селекційних брендів, таких як, наприклад, австрійської («Балатон» – BALATON, «Тацитус» – Tacitus), німецької («Леннокс» – Lennox, «КВС Шірокко» – KWS та ін.), вітчизняної («Зимоярка», «Астарта» тощо). Задовільною адаптивністю до ґрунтово-кліматичних умов України характеризуються також канадські («Квебек» – Quebec, «Рино» – Rino та ін.) й чеські сорти. Віддаючи їм перевагу, українські фермери можуть розраховувати на гідні результати.

Види пшениці

Щоб отримати високий урожай пшениці, потрібно враховувати умови, у яких вона має вирощуватися. Лише таким чином можна обрати необхідний сорт і насіння, що відповідає вимогам виробника:

 1. За типом розвитку і строками сівби сорти пшениці поділяють на озиму, яру, дворучку, або пшеницю альтернативного типу розвитку, яку можливо висівати як під зиму, так і як ярину.
 2. Враховуючи тип зерна за його твердістю, як важливою технологічною борошномельною ознакою, пшеницю поділяють на м’яку твердозернову хлібопекарську (Triticum aestivum L., тип hard), м’яку м’якозернову бісквітну (Triticum aestivum L., тип soft), та тверду (Triticum durum Desf.).
 3. За тривалістю вегетаційного періоду і термінами дозрівання зерна ми пропонуємо пшеницю сортів ранньостиглих, ультраранніх, середньостиглих та середньопізніх.

Залежно від характеристик зерна відрізняється і його технологічне призначення – отримання борошна різних категорій, від якого залежать тип і якість кінцевого продукту, і що, безумовно, впливає на попит та ціну насіння і зерна пшениці.

Також сортове розмаїття визначає технологічні витрати на процес вирощування урожаю та шанси отримати максимальний економічний зиск за певних ґрунтово-кліматичних умов і технологічних спроможностей.

Основи технології вирощування пшениці

Незалежно від виду та сорту, для догляду за посівами застосовують одну з визнаних технологій – інтенсивну або екстенсивну. Вони різняться за кількістю внесених добрив, методами і засобами боротьби з бур’янами і хворобами, обсягом фінансових і фізичних витрат.

Екстенсивна технологія передбачає використання мінімальної кількості додаткових поживних речовин, оскільки вона розрахована на обмежені фінансові і технологічні можливості. Застосовують її також у посушливих регіонах, на землях з високим/низьким рівнем кислотності, а також за інших умов, коли добрива не дають очікуваного результату. У такому разі ставку роблять на стійкість і витривалість конкретного сорту пшениці до конкретних умов культивування. Результатом застосування екстенсивної технології є невисокі фінансові витрати на гектар посіву, хоча й очікування на високий врожай зерна і його відповідну якість будуть не дуже оптимістичними.

Інтенсивна методика обов’язково враховує тип попередника під пшеницю та технологію його вирощування, а також передбачає використання оптимальних доз органічних і мінеральних добрив, розрахованих на очікуваний урожай зерна і його якість. Технологія включає активний і ефективний науково-обґрунтований захист посівів від бур’янів, шкідників і фітопатологічних захворювань. Оптимально визначені фінансові вкладення за умов інтенсивної технології окупаються високим урожаєм зерна і його відповідною якістю. Метод передбачає використання інтенсивних сортів з високим потенціалом урожайності та технологічної якості, що, безумовно, відображається у вартості на якісне насіння відповідної пшениці.

Вимоги до вирощування різних видів пшениці

Сорти озимої пшениці зазвичай найпопулярніші серед аграріїв, оскільки вони є більш урожайними за сорти ярої пшениці, витривалішими до несприятливих умов вирощування. Сорти озимої пшениці, особливо вітчизняної селекції, як правило, мають високі морозо/зимостійкість, посухостійкість і задовільну стійкість до фітозахворювань. Ці сортові характеристики варто уточнювати перед оформленням замовлення на партію насіння.

Висівають озиму пшеницю восени у вересні-жовтні, а збирають урожай у липні-серпні. Терміни як посіву, так і жнив часто залежать від погодних факторів, що визначають темпи і ступінь дозрівання зерна та його якісні характеристики.

Яра пшениця значно вибагливіша за озиму до зволоження ґрунту під час сівби, від чого суттєво залежить активність проростання насіння і густота сходів, як необхідна стартова умова для отримання гарантованого урожаю. Перед посівом необхідно вносити комплексні мінеральні добрива з оптимальним вмістом і співвідношенням азоту, фосфору і калію. Догляд за рослинами передбачає боротьбу з бур’янами, хворобами та шкідниками. Збирають урожай зерна у стислі строки, щоб не допустити перестій рослин, осипання зерна і втрати урожаю.

Сорти пшениці дворучки (наприклад, вітчизняної селекції «Зимоярка», ІФРГ) придатні як для осіннього, так і весняного посіву. Вони з високим генетичним потенціалом урожайності. Сорти дворучки особливо важливі для регіонів з суворою зимою, коли має місце вимерзання озимини і виникає необхідність пересіву (чи підсіву) озимих посівів. Мають короткий період яровізації, вони добре адаптовані до зміщення від оптимальних строків сівби.

Технологічне призначення м’яких та твердих сортів

Звичайна пшениця (хлібопекарська) традиційно використовується для виробництва хліба, здоби, печива тощо. Борошно із зерна м’яких сортів пухке та розсипчасте, придатне як для промислової, так і для домашньої випічки.

Пшениця твердих сортів використовується головним чином для виробництва макаронних виробів, оскільки саме завдяки їй вони мають відповідну високу споживчу харчову якість.

Тверда пшениця (особливо яра) за умов забезпечення оптимальним мінеральним живленням має високий вміст у зерні протеїну (14–15%) і сирої клейковини (32–38%), і за технологічними вимогами повинна мати жовтий колір борошна як наслідок високого вмісту пігментів жовтого кольору каротиноїдів. З такого зерна виготовляють також манну крупу, булгур, кускус.

Залежно від характеристик пшениці отримують борошно кількох категорій:

 • загального призначення;
 • хлібопекарське;
 • з хімічним розпушувачем;
 • кондитерське;
 • семоліна (крупка);
 • дурум.

Кожен з видів пшеничного борошна має відповідний попит у різних категорій споживачів. Враховуючи стабільну світову популярність якісного харчового і кормового зерна, виробництво зерна пшениці залишається вигідним вкладенням коштів.

Складові високого врожаю

Найбільш прогнозований результат щодо очікуваного урожаю зерна пшениці дає застосування технології точного землеробства, яка вже протягом тривалого часу використовується нашою компанією, і досвідом використання якої компанія радо поділиться зі споживачем нашої насіннєвої продукції.

Для цього достатньо купити посівну пшеницю оптом у нас, отримавши рекомендації щодо вирощування.

При придбанні насіння наших сортів звертайте увагу на такі характеристики, як хлібопекарська якість зерна, морозо/зимостійкість, посухостійкість, стійкість до полягання, толерантність до захворювань, потенціал урожайності зерна. Також враховуйте рекомендації щодо норм висіву та строків сівби.

Наш асортимент – це безпечна генетично здорова продукція, що відповідає вимогам державних та міжнародних стандартів.