Насіння Сої ОАЦ Страйв

Соя «ОАЦ Страйв» – ранньостиглий сорт, створений у Канаді методом міжсортової гібридизації. Рекомендований для вирощування в зоні лісостепу України. Рослини добре адаптовані до широкого діапазону умов вирощування і стабільно дають середні-високі урожаї зерна на ґрунтах, що відрізняються за характеристиками родючості. Сорт характеризується високою стійкістю до різноманітних стресових факторів середовища вирощування та хвороб.

Період вегетації складає 110 днів. Рослина досягає у висоту 90 см. Соя «Страйв» відноситься до харчових сортів нового покоління, використовується для виробництва високоякісної продукції. Відрізняється високим вмістом білка – 44%. Під час посівної варто дотримуватись густоти 650–700 тис. зерен на гектар. Попередньо варто провести інокуляцію за допомогою азотфіксуючих бактерій.

Основні показники

Купити насіння сої «ОАЦ Страйв» прагнуть завдяки перевагам сорту:

  • найвищий потенціал урожайності серед інших культур у групі ранньостиглих;
  • висока стійкість до таких хвороб, як аскохітоз, переноспороз, септоріоз, до вилягання, осипання;
  • висока посухостійкість;
  • інтенсивний ріст відразу після посіву;
  • схильність до гілкування.

Ці особливості роблять сорт дуже популярним в Україні. Аби зберегти високий потенціал врожайності, для посіву варто використовувати сівалки й дотримуватись міжряддя 12,5–45 см. Кріплення нижнього бобу найчастіше відбувається на висоті 13–15 см.

Норма посіву насіння сорту варіюється і залежить від строків сівби, ширини міжрядь та вологості ґрунту.

Ціна насіння сої «ОАЦ Страйв» на сайті Biligrain доступна. Тут пропонується лише сертифікована продукція найвищої якості.

Viber chat