РЖТ Реформ (Пшениця Озима)

Середньопізня пшениця сорту «РЖТ Реформ» належить до озимої групи, створений французькою компанією RAGT. Сорт має великий попит у аграріїв Західної та Центральної Європи, де зафіксована його найвища врожайність. Йому притаманні наступні характеристики:

  • адаптивність;
  • висока врожайність (має потенціал 110–120 ц/га);
  • універсальність.

Сорт не вибагливий до родючості ґрунту. Також озима пшениця «РЖТ Реформ» толерантна щодо термінів посіву. До державного реєстру занесена у 2017 році, рекомендована для вирощування в зонах Лісостепу, Степу та Полісся.

Опис рослини

Озима пшениця «РЖТ Реформ» має ботанічний різновид лютесценс. Має відмінні хлібопекарські властивості, внаслідок чого якість її зерна відповідає класу «А». Однією з яскравих відмінностей сорту «РЖТ» є здатність до високого продуктивного кущення. Як восени, так і навесні рослина в процесі вегетації формує від 4 до 6 стебел з максимальною висотою 70–78 см.

Сорт озимої пшениці «РЖТ Реформ» характеризується високою посухостійкістю (8,4 балів) і морозо-/зимостійкістю (8,6 балів). Останній показник отриманий за результатами польової оцінки в суворих умовах зимівлі. Щодо стійкості до стресових умов вирощування і захворювань рослин, отримані такі дані (оцінка в балах):

  • септоріоз — 8;
  • фузаріоз колоса — 8,9;
  • борошниста роса — 8,7;
  • бура іржа — 9; жовта — 8;
  • вилягання — 8,9;
  • осипання — 8,8.

Маса 1000 насінин становить 48–52 г. Зерно містить 26,8–28% клейковини і протеїну — 13,5%. «Сила» борошна W становить 260–282 о.а., об’єм хліба — 960–1000 см3.

Рекомендації споживачам

Рекомендована норма висіву становить 3,5–4,5 млн схожих насінин на 1 га. Норма висіву має корегуватися в залежності від строків посіву і вологості ґрунту. Максимальна врожайність сорту може бути отримана лише при забезпеченні оптимального мінерального живлення у відповідності із сортовими рекомендаціями.

Якщо вас зацікавила озима пшениця «РЖТ Реформ» і ви бажаєте купити її за доступною ціною, наша команда вам допоможе! Компанія Biligrain працює на ринку аграрної продукції не перший рік, і наші співробітники є справжніми експертами в цій галузі. Ми співпрацюємо з кращими оригінаторами сортів як в Україні, так і за кордоном. Надаємо гарантію якості насіння озимої пшениці «РЖТ Реформ» і забезпечимо своєчасне її доставку покупцям.