Саласар (Пшениця Озима)

Пшениця «Саласар» — розробка німецької компанії Strube, яка є одним із провідних виробників насіння у світі. Це високоврожайний, середньоранній сорт, який був створений методом самозапилення. Сільгоспкультура призначена для вирощування в усіх природніх зонах, але найсприятливіші умови для цього склалися в поліссі й лісостепі. В України озима пшениця «Саласар» почала використовуватися недавно. До Державного реєстру сортів вона була внесена лише у 2020 році.

Характеристики рослини

Період вегетації озимої пшениці «Саласар» триває впродовж 259–268 діб. Належить до середньоранніх сортів. На норму висіву впливає термін посівної:

  • ранній — 3–3,5 млн насінин/га;
  • оптимальний — 3,6–4,0 млн нас/га;
  • пізній — 4,5–5,5 млн нас/га.

Висота стебла дорівнює 64,9–77,1 см. Рослина має високий потенціал врожайності, який складає 100–110 ц/га, відрізняється новим типом колосу і високим балом кущистості. Зимостійкість і посухостійкість культури складають від 7 до 8 балів. Щодо інших шкідливих факторів і хвороб рослин, для пшениці «Саласар» варто зазначити стійкість до:

  • вилягання — 8–9 балів;
  • осипання — 8–9;
  • борошнистої роси — 8–9;
  • фузаріозу колосу — 8–9;
  • бурої іржі — 8–9.

Також рослині притаманна висока ступінь опірності від таких шкідників, як клоп-черепашка або шведська муха.

Маса 1000 зернин складає від 38,6 до 50 грамів. Наявність клітковини в насінні становить від 27 до 27,5 , а білка — 13,6–13,7%. Гастрономічні властивості сорту такі: сила борошна — 240–277 о. а., із 100 г якого виготовляється від 970 до 1080 мл хліба.

Пропонуємо купити насіння озимої пшениці «Саласар» саме в нашій компанії Biligrain. У нас тільки якісний посадковий матеріал, який ми ретельно перевіряємо за всіма показниками. Співпрацюємо з багатьма авторитетними селекціонерами з України і всього світу. Також ми є виробниками насіння і у своїй роботі використовуємо лише інноваційні технології. Якщо вам потрібна консультація, наші фахівці нададуть її. Також ви можете уточнити актуальну ціну озимої пшениці «Саласар», обговорити терміни постачання і необхідну кількість.