Насіння Сої СГ КЕА

Соя «СГ КЕА» — це середньостиглий сорт, котрий характеризується відмінною стійкістю до стресових умов та добрими показниками врожайності. Має високу якість зерна, яке широко використовується в харчовій промисловості. Насіння сої «СГ КЕА» добре протистоїть ураженню різними хворобами та шкідниками, що забезпечило йому широку популярність серед українських та європейських аграріїв.

Потенціал врожайності сої «СГ КЕА» — близько 45–50 ц/га. Вегетаційний період становить 108–112 днів, залежно від умов вирощування. Висота рослини досягає 65–77 см, при цьому нижній біб формується на стеблі на відстані 12–14 см від землі. Отримане зерно має високий вміст білка (41–42%) та олії (21–22%). Маса 1000 насінин — приблизно 220–240 г.

Переваги сої сорту «СГ КЕА»

Насіння сої «СГ КЕА» відрізняється дуже високими показниками стійкості до різних умов вирощування. Крім цього, сорт має такі пріоритети серед інших:

  • високу продуктивність;
  • високий вміст протеїну;
  • відмінну стійкість до вилягання та осипання;
  • добру посухостійкість;
  • високу стійкість до стресових умов;
  • можливість використання продукту в харчовій промисловості;
  • високу стійкість до хвороб та шкідників.

Компанія Biligrain — це потужний виробник насіння в Україні, який пропонує лише якісне насіння з відмінними характеристиками. Тому, обравши нас, ви можете бути впевненими, що отримаєте здоровий та якісний посівний матеріал, який має високу врожайність та добрі показники.

Biligrain — найпотужніша насіннєва компанія в Україні

Наша компанія займається вирощуванням гібридного та сортового насіння різних культур, очищенням та доробкою матеріалів для посіву, фасуванням відбірного насіння для відправки аграріям у різні міста України та Європи.

Для того щоб ознайомитися з умовами поставки, отримати будь-яку консультацію та дізнатися ціну насіння сої «СГ КЕА» або інших культур, які ми вирощуємо, вам необхідно звернутися до менеджерів компанії Biligrain у телефонному режимі.