Тацітус (Пшениця Озима)

Ранньостигла пшениця «Тацітус» використовується в продовольчому напрямку. Сорт має багато переваг, зокрема:

 • стабільність;
 • високу врожайність;
 • якість зерна та інші.

Розробником сорту є компанія Saatbau Linz. Озима пшениця «Тацітус» зареєстрована в Україні достатньо давно — ще у 2012 році.

Опис: особливості, поради, цікава інформація

Озима пшениця «Тацітус» вирощується переважно в зоні полісся й лісостепу. Саме там створені найкращі умови для її вегетації. Задля отримання результату використовуються інтенсивні технології. Потенціал врожайності складає 80–100 ц/га, але у 2017 році в селі Настасів, що в Тернопільській області, склалася ситуація, коли аграрії перевершили максимальний показник, зібравши 104 ц/га.

Висота стебла озимої пшениці «Тацітус» дорівнює 79–89 см. Характерними ознаками сорту є високий коефіцієнт кущення, відмінна якість зерна і хороші хлібопекарські властивості. Стійкість до різноманітних хвороб (вимірюється в балах) виглядає наступним чином:

 • борошниста роса — 7;
 • жовта плямистість — 7;
 • бура й жовта іржа — по 7;
 • фузаріоз колосу —7;
 • листковий септоріоз — 8.

Озима пшениця «Тацітус» має високі показники зимостійкості і посухостійкості, а також стійкість до вилягання і проростання насіння в колосі, що обумовлює якісний врожай.

Це потрібно знати покупцям

Насіння озимої пшениці «Тацітус» у кількості 1000 шт. має вагу 37,2–41.1 г. Рівень білка і сирої клітковини можна розцінювати як середні. З іншого боку, на практиці спостерігається високий об’єм випічки із 100 г борошна на основі пшениці «Тацітус». Дотримуйтеся термінів висіву, адже від цього залежить кількість насіння для сівби:

 1. Ранній період триває з 10 по 15 вересня. Потребує насіння у кількості 3–3.2 млн насіння/га.
 2. Оптимальний — 20–30 вересня. Необхідно 3,5–4,5 млн нас./га.
 3. Пізній. 15–25 жовтня. Використовується 4,5–4,7 млн насінин.

Компанія Biligrain пропонує купити насіння пшениці «Тацітус» з гарантією якості. Ми давно працюємо в напрямку агроматеріалів. Серед наших партнерів — кращі оригінатори з України та світу. Водночас ми проводимо і власні розроблення посадкового матеріалу з використанням останніх технологій. На етапі замовлення уточнюється ціна озимої пшениці «Тацітус», а також обговорюються всі нюанси, що стосуються товару та послуг.