Катаріна (Пшениця Озима)

«Катаріна» (різновид Lutescens) — ранньостиглий напівкарликовий сорт з перевагою основної продукції над побічною. Має швидкі темпи росту при проростанні та при весняному відновленні вегетації, забезпечує відмінні результати в посушливих умовах.

Висота рослин — 55-60 см. Довжина колоса — 8-9 см. Гарна озерненість — 14-18 колосків, висока маса тисячі зерен.

Сорт стійкий до хвороб колоса, зимостійкість хороша. Характеризується високими показниками якості зерна: вміст білка — 13-14% , клейковина — 27,6%, сила борошна — 260 а. о., об'єм хліба — 920-1000 мл. Сорт віднесений до цінних пшениць, потенціал урожайності високий.

Рекомендується для степової та лісостепової зон вирощування, для напівінтенсивних технологій з нормою висіву 4-4,2 мл/га. Строки сівби ранні або оптимальні для зони вирощування.

Як придбати

Якщо вам треба купити оригінальне насіння озимої пшениці «катаріна», то звертайтеся до нашої компанії. Ми займаємося виведенням та розмноженням пшениці й інших культур. Ми маємо всі необхідні потужності для цього, тому пропонуємо своїм клієнтам тільки високоякісне зерно з гарною схожістю за доступними цінами.

Наша команда завжди готова прийти до вас на допомогу. Ми надаємо детальні консультації для наших клієнтів та забезпечуємо повний техніко-економічний супровід. Звертайтеся — уся наша продукція має сертифікати якості та офіційну гарантію!