Аграрії знають, що знайти посівний матеріал, який буде відповідати очікуванням, складно. Це стосується сортності, а також вартості високоякісного насіння. Інтернет-магазин Biligrain пропонує клієнтам тільки найкращу продукцію за доступними цінами. У нас можна купити насіння квасолі, яке не підведе, порадує добрим урожаєм.

Сучасна аграрна компанія «Білігрейн» — виробник зернових. Ми створюємо нову якість посадкового матеріалу, маємо гарні можливості для вирощування зерна нішевих культур. Наша компанія серйозна, відповідальна, тому репродукція насіннєвого матеріалу в Україні знаходиться під стовідсотковим контролем.

biligrain

Якісне насіння бобових – запорука доброго врожаю

Овочева культура Phaseolus vulgaris (квасоля звичайна) налічує близько 97 видів. Вона є трав’янистою рослиною родини бобових. Це низькорослий кущ, рясно всипаний округлими бобами. Сорти різноманітні, вони відрізняються за формою, масою насіння, кольором, вмістом цукрів та термінами дозрівання.

Квасоля – це цінний та корисний продукт, що забезпечує нормальну життєдіяльність організму людини. Її вирощують для вживання в їжу, рідше – з кормовою або декоративною метою. Особливу популярність останнім часом отримали спаржеві сорти та стручки зеленої стиглості дозрівання. Всі сорти об’єднує можливість використання в кулінарії.

Квасоля – одна з найпопулярніших і найкорисніших овочевих культур. Це зумовлено її лідерством за вмістом рослинного білка. Білкові молекули бобів набагато легше засвоюються організмом людини в порівнянні з м’ясом тварин. При калорійності приблизно 250 ккал/100 г засвоюється 75%. У складі присутні вуглеводи, мінерали, каротин, вітаміни (аскорбінова кислота, група В, РР), нерозчинні волокна. Квасоля підходить для меню як альтернатива м’яса тварин чи риби. Це основний продукт багатьох людей під час постів, при дотриманні принципів дієтичного харчування. Завдяки багатому вмісту білків і мікроелементів дієтологи рекомендують квасолю при недокрів’ї, захворюваннях легень (туберкульозі), після переломів кісток.

насіння квасолі

Особливості вирощування

Насіннєвий матеріал будь-якого сорту вирощують за єдиною технологією:

  1. Посів проводять у підготовлені, пухкі, родючі ґрунти. Для посадок рекомендується обирати землі з нейтральною реакцією рН ґрунтового покриву, наприклад, легкі суглинки, а піщані вважаються повністю непридатними.
  2. Висаджують насіння квасолі на добре освітлених місцях.
  3. Полив насаджень проводять не частіше одного разу на тиждень (у період цвітіння періодичність може зростати). Від регулярності та об’єму зрошення залежить плодоутворення й обсяг врожаю.
  4. Після появи паростків обов’язково проводять підживлення, підв’язування.
  5. Збір врожаю виконують при досягненні стручками довжини 8–10 см (приблизно через 8–10 днів від початку формування зав’язі).

Важливо! У відкритому ґрунті за умови дотримання правильного догляду перші паростки виростають через 2–3 тижні (залежно від сорту). Кущові різновиди сходять приблизно на 15–20-й день, а спаржеві — на 9–12-й день після посіву. З деяких сортів можна зібрати два врожаї за сезон.

Подібно іншим культурам бобові (кущові, стручкові, спаржеві сорти) потребуватимуть додаткового живлення. Внесення відповідних добрив особливо варто робити на ранніх етапах, під час формування паростків. У культури прекрасна сумісність із такими рослинами, як томати, огірки, капуста, шпинат, селера, картопля, редис. Однак квасоля кущова погано розвиватиметься поруч зі спаржевою та своїми «кучерявими» родичами. Бажано також враховувати попередні типи культур на цьому місці посіву.

Важливо! Рослини дуже щедре збагачують ґрунт азотними сполуками, тому що на бульбах відбувається життєдіяльність азотфіксуючих бактерій.

квасоля насіння

Що врахувати при купівлі насіння квасолі в Україні

Насіння квасолі – це популярний національний продукт, у складі якого міститься багато рослинного білка. З економічної точки зору культура приносить швидкий, істотний прибуток аграріям. Якісне насіння квасолі купити в Україні можна на нашому сайті. Це перевірений матеріал, адаптований для вирощування й отримання великих врожаїв саме на території нашої країни.

«Білігрейн» — лідер українського ринку

Ми є інноваційною компанією, яка дотримується основ світового землеробства та пропонує генетично здорове насіння для малих і великих аграріїв України. Якість продукції постійно перевіряється в науково-виробничому відділі власного дослідного центру. Тривалий час наша фірма співпрацює з такими відомими компаніями, як KWS, Viterra Seed, RAGT Semences. Також постійно використовуються системи оброблення зерна WILLY NIKAS, каменевідбірники, фотосепаратори BUHLER, калібрувальні машини WESTRUP, пакувальні лінії Vallenda.

Аграрна компанія «Білігрейн» є членом Співтовариства виробників і споживачів бобових України, учасником асоціації садівників. Кредо фірми – контроль генетичного здоров’я матеріалу, виробництво високоякісного посівного «продукту», здатного до отримання максимально високих урожаїв. Додатково наші провідні фахівці допоможуть підібрати популярні сорти й новинки, що мають різні періоди дозрівання.

Головні принципи роботи полягають у наступних цілях:

  1. Забезпечення безпеки й дотримання тотального контролю якості продукції на всіх етапах виробництва.
  2. Продаж сертифікованого посівного матеріалу, що відповідає європейським вимогам.
  3. Вирощування екопродукції на власному агровиробництві з територією 2200 га.

Наша компанія має багаторічний досвід на аграрному ринку, ми зібрали кваліфіковану команду провідних фахівців. Володіючи автоматизованим зернопереробним комплексом із продуктивністю понад 30 тис. тонн щорічно, гідно займаємо лідерські позиції на ринку.